Już jutro po raz siódmy w Poznaniu odbędzie się Beer & Food Festiwal. To spotkanie z najlepszymi producentami kraftowych piw z całej Polski. Po raz pierwszy na największym piwnym pikniku w Wielkopolsce będzie można skorzystać z sauna truck. 

Piwny festiwal rozpoczyna się 17 maja w piątek i potrwa do niedzieli. Bramy festiwalu w piątek są otwarte od godziny 16:00. W sobotę od 12:00 do 24:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Miejsce festiwalu to stadion AZS ul. Pułaskiego 30.

Piwny festiwal to dobra okazja do tego, aby spróbować to, co uwarzyli producenci kraftowych piw. Tych na festiwalu będzie aż dwudziestu z całej Polski. Oprócz złocistego trunku będzie można również zasmakować kuchni z całego świata. Na festiwal przyjedzie 25 food trucków a w nich między innymi hamburgery, zapiekanki, pizze, makarony i azjatyckie zupy.

fot. materiały prasowe

W tym roku na festiwal warto zabrać ze sobą ręcznik. Będzie można skorzystać z sauna truck oraz z usług golibrody. Oprócz tego zawody sumo i minigolfa. Dla dzieciaków organizatorzy przygotowali specjalne atrakcje. W pierwszy dzień piwnego festiwalu odbędzie się silent disco.

fot. materiały prasowe

Portal poznews.pl jest patronem medialnym Beer&Food Festiwalu.