Cykl spektakli to prezent na Dzień Dziecka dla wszystkich najmłodszych poznanianek i poznaniaków oraz ich rodziców i dziadków. Będzie to niezwykła okazja aby przypomnieć sobie utwory muzyczne znane z bajek i animacji dla dzieci, wieczorynek czy z filmów Disneya.

Artyści wykonają takie przeboje jak np.: “Błyszczeć” i “Pół kroku stąd” (z bajki “Vaiana), “Krąg życia”, “Druha we mnie masz”, “Baranek Shawn”, “Lustro”, “Prawie udało się”, “Meluzyna”, “Kiedy jesteś tu”, “Kulfon, Kulfon, co z ciebie wyrośnie”, “Smerfy”, “Pszczółka Maja”, “Gumisie” czy “Lisek łakomczuszek”. Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne animacje dla dzieci.

Spektakle odbędą się 1 czerwca o godz 15:00 i 17:00 w Scenie na Piętrze Estrady Poznańskiej przy ul. Masztalarskiej 8 oraz na terenie Pawilonu Nowa Gazownia, ul. Ewangelicka 1.

Wydarzenie zorganizowane jest z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm i obostrzeń. Obowiązuje dezynfekcja dłoni oraz zasłanianie ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych.

Z uwagi na konieczność przestrzegania limitu osób na widowniach, wejście na spektakl odbywać się będzie za okazaniem bezpłatnej wejściówki. Chętne rodziny mogą odbierać bezpłatne bilety od czwartku 27 maja (do wyczerpania wejściówek) w Poznańskim Centrum Świadczeń (ul. Wszystkich Świętych 1), w godzinach pracy. Wydarzenie jest skierowane do całych rodzin.