Na drodze urządził sobie wyścig, nie przestrzegając żadnych przepisów ruchu drogowego. Policjanci z poznańskiej drogówki zatrzymali pirata drogowego, który pędził po ulicy Niestachowskiej 150 km/h zajeżdżając innym kierowcom drogę.

Niedziela wieczór, ul. Niestachowska w Poznaniu. Spory ruch, bo to przecież końcówka powrotów z długiego weekendu. Idealne warunki, żeby jechać ponad 150 km/h, zmieniać pasy ruchu bez sygnalizowania tych manewrów, zajeżdżać innym drogę i wymuszać pierwszeństwo. Policjanci z WRD KMP Poznań wycenili wyczyny młodego kierowcy na 1550 zł i 18 punktów karnych. Dodatkowo zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy za stworzenie zagrożenia w ruchu i dowód rejestracyjny za stan opon… Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć… – napisali na swoim facebookowym profilu, policjanci.

Na filmie można zobaczyć, jak wyglądała jazda pirata drogowego.

 

Rajd Niestachowską w Poznaniu.

Niedziela wieczór, ul. Niestachowska w Poznaniu. Spory ruch, bo to przecież końcówka powrotów z długiego weekendu. Idealne warunki żeby jechać ponad 150km/h, zmieniać pasy ruchu bez sygnalizowania tych manewrów, zajeżdżać innym drogę i wymuszać pierwszeństwo. Policjanci z WRD KMP Poznań wycenili wyczyny młodego kierowcy na 1550 zł. i 18 punktów karnych. Dodatkowo zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy za stworzenie zagrożenia w ruchu i dowód rejestracyjny za stan opon… Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć…

Publiée par Wielkopolska Policja sur Mercredi 17 juin 2020