Donald Tusk w Poznaniu – dziś były premier przyjedzie do Poznania by promować swoją książkę. Udział w spotkaniu jest otwarty i bezpłatny.

DONALD TUSK W POZNANIU

Spotkanie odbędzie się w Starym Browarze w Słodowni+1 o godz.18. Będzie bezpłatne ale należy pobrać wejściówkę na stronie organizatora.

W książce znajdziemy wielowymiarowe i zaskakujące portrety najważniejszych postaci światowej polityki, od Baracka Obamy i Angeli Merkel po Donalda Trumpa i Borisa Johnsona. Ale „Szczerze” to znacznie więcej niż książka o kulisach władzy. To również zapisane potoczystym, barwnym językiem polityczne credo Donalda Tuska i opowieść o Europie, która pozostaje wielkim marzeniem. A także o europejskiej polityce, która bywa gorzkim rozczarowaniem – informuje Agora – wydawca książki Donalda Tuska

DONALD TUSK W POZNANIU

Książka byłego premiera dostępna w księgarniach będzie już 12 grudnia – w czwartek. Początkowo sądzono, że wydanie książki jest dla Tuska wstępem do kampanii prezydenckiej. Gdy jednak oficjalnie zrezygnował ze startu, zaczęły się spekulację, czy obecny objazd kraju i spotkania, nie jest przygotowywaniem się do udziału w wyborach na szefa PO i przejęcia partii z rąk Grzegorza Schetyny.