Korzystając z narzędzi internetowych, przez najbliższe dwa dni w piątek i w sobotę Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu otwiera swoje „drzwi” dla wszystkich tych, którzy chcą zostać studentami, ale także dla tych, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o działaniu uczelni.

Ze względu jednak na sytuację w kraju związaną z w związku zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19 będą to nietypowe Drzwi Otwarte. Dla wszystkich chętnych poprzez platformę Google Hangouts Meet będzie można porozmawiać ze studentami, wykładowcami i pracownikami biura promocji UAP-u.

Będą oni dostępni pod specjalnym adresem, który jest podany na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziemy adres spotkania. Będzie można ściągnąć specjalny kod i zalogować się na stronę, gdzie przy pomocy platformy Google Meet będzie można porozmawiać ze studentami, wykładowcami, pracownikami biura promocji uczelni — informuje Artur Adamczak, rzecznik prasowy uczelni.

Wszystkie kierunki będą prezentować się po kolei, w odstępach półgodzinnych. Pytania będzie można zadawać, przesyłając pliki tekstowe. Drzwi Otwarte na UAP-ie także w sobotę.