14–15 marca w Poznaniu odbędzie się czwarta już edycja Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. Miłośnicy ekologicznych sposobów pielęgnacji spotkają się ​w Concordia Design przy ulicy Zwierzynieckiej 3. Wstęp jest bezpłatny.

Na wiosennej edycji swoje artykuły zaprezentują nie tylko znane i lubiane polskie firmy, produkujące kosmetyki naturalne, ale również marki zagraniczne, których produkty dostępne są na naszym rodzimym rynku. Targi to niepowtarzalna okazja, by zaopatrzyć się ​w swoje ulubione ekologiczne artykuły do pielęgnacji i makijażu. Jest to także szansa, by poznać i pokochać nowe, nieznane jeszcze, produkty oraz marki, które na targach pojawiają się po raz pierwszy. Dlatego też wystawcy oferują możliwość dotknięcia, powąchania, wypróbowania i zapoznania się ze składem prezentowanych ekocudów.

– Większość marek dostępnych jest online, a możliwość wypróbowania, powąchania kosmetyków na żywo czy bezpośrednie rozmowy z producentami i właścicielami to ważny benefit. Każda edycja jest inna, producenci starają się zaskoczyć odwiedzających nowymi produktami, także i tym razem możemy się spodziewać kosmetycznych debiutów. Co ważne, podczas targów niektóre marki w trosce o środowisko, dają możliwość uzupełnienia produktów mówi Zuzanna Mierzejewska – właścicielka marki Ekocuda​ i pomysłodawczyni targów.

Ekocuda to pierwsze, organizowane na tak szeroką skalę, targi w Polsce, które skupiają wokół siebie tysiące osób zainteresowanych naturalnymi sposobami pielęgnacji i zdrowym trybem życia. Event odbywa się dwa razy w roku w trzech polskich miastach: w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu. Każda kolejna edycja cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród setek wystawców, jak i wśród odwiedzających, którzy podczas trwania targów mogą zaopatrzyć się w naturalne, organiczne i wegańskie kosmetyki pielęgnacyjne, ale także ​w naturalne produkty służące do makijażu.

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda odbędą się 14-15 marca w Concordia Design przy ulicy Zwierzynieckiej 3 w Poznaniu. Poznews.pl jest patronem medialnym imprezy.