Targi kosmetyków naturalnych Ekocuda ponownie stacjonarnie. Po kilkumiesięcznej przerwie organizatorzy zapraszają wszystkich fanów naturalnej pielęgnacji do wzięcia udziału w wydarzeniu. Targi odbędą się w Poznaniu (3-4 października), Gdańsku (24-25 października) i Warszawie (21-22 listopada).

Na targach jak zawsze pojawią się polscy i zagraniczni wystawcy, prezentując swoje najlepsze naturalne produkty. Uczestnicy mogą liczyć na specjalne promocje i rabaty, a także na niespodzianki i premiery! To świetna okazja, by zakupić kosmetyki, które bywają trudno dostępne w sklepach. Jest to więc wspaniała szansa, by zaopatrzyć się w kosmetyki, które przygotują nasze ciało na nadchodzącą jesień i zimę.

Jesienne Ekocuda zawitają w trzech miastach:

– 3-4 października w Poznaniu w budynku Concordia Design

– 24-25 października w Gdańsku na Stadionie Energa

– 21-22 listopada w Warszawie w Centrum Praskim Koneser

Organizatorzy zapewniają, że podczas wydarzenia spełnione zostaną wszystkie normy bezpieczeństwa.

– Nadchodząca edycja będzie wyjątkowa. Pomimo dużego sukcesu targów wirtualnych wiedzieliśmy, że naszym fanom brakuje stacjonarnych spotkań. Obserwowaliśmy rozwój sytuacji, a także przebieg innych tego typu wydarzeń. Dziś możemy powiedzieć, że jesteśmy gotowi. Ekocuda będą bezpieczne, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Zastosowaliśmy się do wszystkich obowiązujących norm i wdrożyliśmy rozwiązania, które pomogą nam maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo. – zapewnia Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów i właścicielka marki Ekocuda.

Co więc zmieni się w przebiegu wydarzenia? Każdy uczestnik będzie musiał wypełnić formularz rejestracyjny, który zawiera również deklarację epidemiologiczną. Uczestnicy będą wpuszczani do środka jedynie ​w maseczkach oraz rękawiczkach ochronnych, co będą kontrolować osoby przy wejściu. Wprowadzono m.in. limit odwiedzających – jedna osoba na przestrzeni 2,5 m2., a także inne środki bezpieczeństwa.