Choć zima nie jest szczególnie dotkliwa, możemy się założyć, że duża część z Państwa tęskni już za słońcem i wyższymi temperaturami. Istnieje pewien magiczny sposób by nagle znaleźć się w środku lata. Trwa to kilka godzin, jest przyjemne a późniejsze wrażenia – pamięta się do końca życia.

Zjednoczone Emiraty Arabskie
Ras Al Khaimah – lot czarterowy

I tutaj zaczynamy od najciekawszej niespodzianki. Domyślają się Państwo ile może kosztować cała wycieka (nie, nie chodzi tylko o lot) do Emiratów Arabskich? 2085 złotych. Dokładnie tyle. To cena 7 noclegów i śniadań w dobrym hotelu. Co najciekawsze? Wylot jest z Poznania. Nie marnują Państwo czasu ani pieniędzy na dojazdu do innych miast. Nie przesiadają się Państwo, nie martwią, że nie zdążą przez opóźniony pociąg czy wypadek na autostradzie. Latanie z Poznania jest dla nas tańsze i spokojniejsze.

Ras Al Khaimah to miejscowość w której lądujemy po wylocie z Poznania. Zapewni nam nie tylko plaże, palmy i wysokie temperatury ale też miejsca niezwykłe – czerwono-pomarańczowe pustynie, średniowieczne zabytki a nawet – góry. Warto zerknąć na to nagranie.

 

Wracając jednak do kosztów. Czarterowe loty do Emiratów z Poznania organizuje TUI. Latamy do miejscowości Ras Al Khaimah i kosztuje to zimą tyle, co loty do zdecydowanie bliższych miejsc. Dokładną ofertę znajdą Państwo – TUTAJ

Rzym – lot regularny

Rzym za 310 złotych w dwie strony? Dokładnie tak i to z poznańskiego lotniska Ławica – znów odpadają nam koszty dojazdu do innych portów lotniczych. To ceny pierwszego wiosennego lotu do Rzymu z naszego miasta.

Lot do Rzymu to tylko 2 godziny i 10 minut. Po tym czasie znajdują się Państwo w wiecznym mieście wśród wszystkich jego niezwykłych zabytków i atrakcji. Jeśli się Państwo wahają – proszę zobaczyć to nagranie.

 

Wiosna to także bardzo dobry czas by udać się do Rzymu. Temperatury nie są jeszcze tak wysokie jak latem, nie ma też aż takich tłumów jakie przybywają do wiecznego miasta latem.

 

Powyższy materiał jest artykułem sponsorowanym przez  Port Lotniczy Poznań-Ławica sp. z o.o. im. Henryka Wieniawskiego.