Jak bić niemowlęta?

Mam napisać zawiadomienie do prokuratury? Pismo do Rzecznik Praw Dziecka? List do wydawcy? Powiadomić największe media? CO Z TYM ROBIMY? – pyta psycholog Magdalena Komsta, która nagłośniła wydanie w Polsce poradnika, który opisuje – jak bić niemowlęta.

Magdalena Komsta opublikowała na FB zdjęcie z poradnika dla rodziców, który namawia do…bicia dzieci, w dodatku – niemowląt. Nie tylko do tego nakłania ale też opisuje jak to zrobić.

Jak bić niemowlęta?

Fot: Magdalena Komsta – FB

Kobieta, która ujawniła sprawę niezwykle kontrowersyjnego poradnika jest psychologiem. W 2018 roku doprowadziła już do wycofania z rynku innego szkodliwego poradnika dla rodziców. Tym razem także nie zamierza milczeć.

Poradnik, który radzi jak bić dzieci nawet te noszące jeszcze pieluszki został wydaniu przez chrześcijańskie wydawnictwo Słowo Prawdy.  Wydawnictwo odniosło się do krytyki wydanej przez nich książki:

W związku z kontrowersjami wokół książki Tedda Trippa “Pasterz serca dziecka” została podjęta decyzja o tymczasowym wstrzymaniu jej sprzedaży. W ciągu najbliższych tygodni zostanie podjęta decyzja o jej przywróceniu do sprzedaży lub wycofaniu z oferty. Decyzję ogłosimy w osobnym komunikacie – czytamy w komunikacie wydawnictwa

A co Państwo sądzą o poruszonym temacie bicia dzieci? Prosimy o odpowiedzi w komentarzach poniżej.