Aerobik z elementami choreografii – także folkowej – sparing bokserski, a może połączenie kickboxingu z pilatesem oraz tańcem? To tylko cząstka tego, co będzie działo się w ten weekend na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas targów Fit Expo.

Trzynasta już edycja targów to aż trzy dni treningów, lekcji pokazowych i zajęć z najlepszymi szkołami fitnessu. Trenerzy personali będę dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Będą zajęcia poprawiające motorykę, wzmacniające ciało, budujące siłę i poprawiające koordynację ruchową. Wachlarz treningów prezentuje się imponująco – od zajęć łączących fitness z tańcem do treningu obejmującego rwanie i podrzut sztangi, czyli dwuboju olimpijskiego.

fot. materiały prasowe

Podczas Fit Expo będzie można wziąć udział w zajęciach bardzo energicznych i wymagających fizycznie, takich jak sparingi bokserskie czy zajęcia crossfit, ale także w ćwiczeniach dla osób szukających odprężenia i wyciszenia – joga – bądź rozrywki – zumba.

Będą też zajęcia dotyczące budowania kondycji i pracy nad sylwetką po ciąży. Wszystkie spotkania prowadzone będą przez doświadczonych profesjonalistów.

fot. materiały prasowe

Podczas Fit Expo odbędzie się konferencja, która zainauguruje cykl szkoleń dla osób, które swoją przyszłość wiążą z zawodem instruktora fitness lub trenera personalnego. Targi rozpoczynają się w piątek i potrwają do niedzieli.