W środę, 17 lipca o godzinie 19.20 na antenie TVP Sport rusza magazyn Lech TV. Półgodzinny program przygotowywany przez media klubowe Kolejorza będzie emitowany co tydzień i pokaże codzienne życie klubu z Bułgarskiej.

Od najbliższej środy, 17 lipca widzowie z całej Polski będą mogli przyglądać się kulisom pracy pierwszej drużyny Kolejorza, zespołów Akademii Lecha Poznań, a także poszczególnych działów klubu.

– Cieszymy się, że współpraca z TVP Sport układa się coraz lepiej i po wspólnej transmisji sparingów w letnim okresie przygotowawczym, teraz widzowie co tydzień przez blisko 30 minut będą mogli zobaczyć ekskluzywne materiały prosto z Bułgarskiej — mówi Maciej Henszel, rzecznik prasowy i szef mediów klubowych Lecha Poznań.

Prowadzącym program Lech TV będzie dziennikarz mediów klubowych — Karol Szumlicz, który co tydzień będzie prezentował przygotowane przez nas materiały. Do współpracy będą zapraszani również piłkarze poznańskiego klubu, których chcemy pokazać także od nieco innej strony, nie tylko tej piłkarskiej. Pierwszy odcinek już za kilka dni i możemy zagwarantować, że widzowie nie będą się nudzić!

Emisja pierwszego odcinka Lech TV w środę, 17 lipca o godzinie 19.20, czyli na kilka dni przed rozpoczęciem rozgrywek PKO Ekstraklasy.