Gdzie można obejrzeć mecz polskiej reprezentacji z Holandią? Polską reprezentacje czeka trudne starcie i to już w najbliższy piątek. Podpowiadamy, gdzie można obejrzeć mecz.

MECZ REPREZENTACJI Z HOLANDIĄ

W piątek piłkarze trenera Brzęczka zmierzą się z reprezentacją Holandii w ramach Ligi Narodów. Wiadomo już, że w polskim składzie zabraknie najlepszego snajpera, czyli Roberta Lewandowskiego. Ten musi odpocząć po wygraniu Ligi Mistrzów i bardzo długim sezonie. Trener reprezentacji przekonywał, że wspólnie z Lewandowskim podjął decyzję, że napastnik musi teraz przede wszystkim się zregenerować.

– Przede wszystkim chciałbym serdecznie pogratulować Robertowi wielkiego sukcesu, jakim jest niewątpliwie wygranie Ligi Mistrzów, oraz zdobycia korony króla strzelców tych elitarnych rozgrywek. Lewandowski stał się kolejnym Polakiem, który sięgnął po Puchar Mistrzów. To naprawdę wielka sprawa i wszyscy możemy być dumni z naszego rodaka. Rozmawiałem dzisiaj z Robertem i wspólnie uznaliśmy, że to dla niego najlepszy moment, aby mógł dłużej odpocząć fizycznie i psychicznie po tak wyczerpujących rozgrywkach – mówił trener Brzęczek na konferencji prasowej.

Trener Brzęczek planował wystawić testowo Adama Kądziora z Eibaru, zawodnik zmaga się jednak z kontuzją i nie może wystąpić.

GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ MECZ REPREZENTACJI Z HOLANDIĄ?

Transmisje z meczu zobaczyć będzie niezwykle łatwo. Od godz.20.45 zacznie się transmisja meczu w TVP 1. Oglądać będzie można też w internecie w aplikacji TVP na kanale TVP Sport.

POWOŁANIA NA MECZ Z HOLANDIĄ?

Trener Brzęczek ogłosił powołania na piątkowy mecz z Holandią. Przedstawia go ta grafika.

Mecz reprezentacji z Holandią gdzie można obejrzeć ?

ŹRÓDŁO: PZPN

CZYM JEST LIGA NARODÓW?

Liga Narodów UEFA to oficjalne, międzynarodowe rozgrywki piłkarskie, organizowane przez UEFA od sezonu 2018/2019. Rozgrywki te przeznaczone są dla męskich reprezentacji seniorskich wszystkich 55 europejskich federacji krajowych.Mecze rozgrywane są od września do listopada w latach parzystych. Udział w Lidze Narodów jest istotny bo pozwala na zdobycie awansu na Mistrzostwa Europy.