12 października w poznańskim Food Hallu startuje nowy projekt muzyczny StartRap Festiwal. Organizatorzy zapewniają, że takiego rapowego festiwalu w Polsce jeszcze nie było.

Jak informują organizatorzy – STARTRAP FESTIWAL to czas i miejsce, kiedy młoda krew, gorące głowy i świeży flow odezwą się w tekstach i przeniesione na majki zabrzmią w głośnikach tak mocno, że cały poznański dworzec zadrży w posadach! Zibex, Obi, Bryan, TKM&PIT, Marianne, Ejten , Kvxzka, Doli, Shuster, VHS, Senti, Frizi Koder będą gotowi by wprowadzić nowe reguły na bitach i udowodnić, że w rapie jeszcze nie wszystko zostało odkryte.

fot. materiały prasowe

Koncert rozpoczyna się o godz. 20:00 w najbliższą sobotę w Food Hall przy ul. Dworcowej w Poznaniu. Bilety kosztują 25 złotych. My dla naszych czytelników mamy 5 pojedynczych wejściówek. Wystarczy na adres redakcja@poznews.pl wysłać maila z imieniem i nazwiskiem.

Uwaga osoby niepełnoletnie poniżej 16 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę opiekunów na uczestnictwo w wydarzeniu. Czekamy na Wasze maile.  Poznews.pl jest patronem medialnym festiwalu.