Policja ma darmowy bilet dla poznaniaka, Marcina Urbaniaka. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym za przewodzenie grupą przestępczą, która zajmowała się handlem narkotykami. 

Policja od kilku miesięcy „oferuje„ dla poszukiwanych osób bilety powrotne do kraju. Tym razem taki „bilet” zaoferowała poznaniakowi. Listem gończym poszukiwany jest Marcin Urbaniak.

Poszukiwania prowadzi: Zespół Poszukiwań Celowych Wydziału Ochrony i Poszukiwania OsóbKomendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, na podstawie listu gończego od 04.07.2011 roku za popełnione przestępstwo z art. 258 § 1 i 3 kk. tj. założenie oraz kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą zajmująca się handlem oraz przemytem narkotyków z Nepalu.

Marcin Urbaniak mieszkał w Poznaniu, na osiedlu Polan. Mężczyzna nie ma cech charakterystycznych. Gdy zaczęto go szukać, miał krótkie włosy i był szczupły. Ma około 175 cm wzrostu i jasne oczy.

Osoby, które posiadające informacje na temat poszukiwanego można zgłaszać pod numerem tel. 22 601 23 07 lub 112 oraz mailem: poszukiwani@policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.