Policja publikuje wizerunek podejrzewanego o ciężkie uszkodzenie ciała, które mogło doprowadzić do śmierci Dominika Sikory. Wszystkich, którzy wiedzą, gdzie przebywa poszukiwany mężczyzna, stróże prawa proszą o pilny kontakt.

Poszukiwany to 42-letni Olgierd Michalski. No co dzień mieszka w Poznaniu przy ul. Biskupińskiej. Mężczyna podejrzewany jest o ciężkie uszkodzenie ciała, które doprowadziło do śmierci Dominika Sikory.

Każda osoba, która zna miejsce pobytu poszukiwanego, może to zgłosić policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu – tel. +48 796 658 459.

Poszukiwany w sprawie śmierci poznańskiego zapaśnika

Funkcjonariusze, którzy prowadzą śledztwo ,otrzymali zgodę Prokuratury na opublikowanie zdjęcia podejrzanego i podanie do publicznej wiadomości jego danych personalnych. Wniosek o list gończy jest rozpatrywany przed Sądem Rejonowym w Poznaniu. Otrzymanie listu gończego umożliwi policjantom prowadzenie poszukiwań także poza granicami Polski.

Przypomnijmy, Dominik Sikora w nocy z 25 na 26 stycznia bawił się w jednym z klubów na Starym Rynku w Poznaniu. Gdy z niego wyszedł, został zaatakowany. Nieprzytomny został znaleziony na ulicy. Trafił do szpitala. Po kilku dniach zmarł.