Aż 40 browarów z całej Polski zaprezentuje się na 8 Poznańskich Targach Piwnych. Targi już 30 i 31 lipca 2021. 

Dla gości Poznańskich Targów Piwnych organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Jedną z nich jest Poznańska Piwna Mila, która odbędzie się w sobotę 31 lipca. Przed uczestnikami 1600 metrów do przebiegnięcia, a na trasie obowiązkowe 4 przystanki na małe piwo. Uczestnicy będą mogli wziąć udział także w Piwnej Jodze, czyli połączeniu jogi z relaksem i zabawą.

Osoby, które chcą sprawdzić swoją wiedzę o piwowarstwie i branży browarniczej, mogą z kolei wziąć udział w Piwnej Maturze lub drobnych konkursach odbywających się na scenie. Podczas Targów Piwnych odbywać się będą także pokazy wrestlingu organizowane przez warszawską federację wrestlingu PpW. Na uczestników wydarzenia czekają również planszówki czy popularne niegdyś kapsle, a sobotni wieczór zwieńczy silent disco, podczas którego ze słuchawkami na uszach będzie można potańczyć przy ulubionych rytmach.

– Poznańskie Targi Piwne to niesamowite miejsce na kulturalnej mapie Poznania.  Można tu nie tylko odkrywać niezliczone kombinacje smaków i aromatów zamkniętych w piwie, poradzić się ekspertów i piwowarów, czy poznać wiodących producentów i dystrybutorów napojów alkoholowych, ale przede wszystkim spędzić radosny czas w gronie przyjaciół. To wydarzenie stworzone zarówno dla osób, które szukają pomysłu na spędzenie wolnego czasu, jak i dla pasjonatów oraz profesjonalistów z branży piwnej – mówi organizator Poznańskich Targów Piwnych Grzegorz Stachurski.

8 Poznańskie Targi Piwne odbędą się 30 i 31 lipca. W piątek organizatorzy zapraszają od godziny 15.00 do godziny 1.00. W sobotę godziny 12.00 do godziny 1.00. Bilety można zakupić w przedsprzedaży internetowej na stronie tobilet.pl  lub w kasach MTP w trakcie trwania Poznańskich Targów Piwnych. Bilet upoważnia do wstępu na obie imprezy: Poznańskie Targi Piwne oraz Street Food Spot. Cena biletu jednodniowego wynosi 20 zł. Cena biletu dwudniowego to 35 zł.