Poznański radny z PiS z okazji zbliżających się wyborów samorządowych postanowił stworzyć grę komputerową. Trzeba w niej pokonać galaktycznego niszczyciela Rainbow Jacka. Przeciwnicy prezydenta Poznania  “Tęczowym Jackiem” nazywają Jaśkowiaka. 

Jak możemy przeczytać na profilu radnego z PiS – Michała Boruczkowskiego na facebooku –  Kampania wyborcza przeniosła się w kosmos – znowu!  Ważne, by politycy umieli posiadać dystans do siebie. Trochę luzu, szczególnie w tak napiętym okresie, jakim jest czas kampanii wyborczej, zawsze się przydaje. Dla odrobiny zabawy, została przygotowana druga część kultowej już gry komputerowej z poprzednich wyborów samorządowych – Gra o wybór 2: Reelekcja. 
Tym razem, w kosmicznej potyczce jako pilot Michał Boruczkowski musicie pokonać aż 3 typy przeciwników politycznych, a na końcu, głównym złym bossem, nie jest już >Wyczesany<, ale galaktyczny niszczyciel >Rainbow Jack<… Ze względu na to, że jak jest wskazane w opisie gry, strzela się do bezzałogowych statków kosmicznych, gra nie promuje rozlewu krwi. 

Zasady gry nie są skomplikowane. Wirtualne głosy zdobywa się za zestrzelenie wrogich “statków”, którymi są loga Nowoczesnej czy Platformy Obywatelskiej. Najlepsze efekty daje jednak pokonanie “Rainbow Jacka”. To link do gry stworzonej przez radnego Michała Boruczkowskiego http://boruczkowski.pl/gra-o-wybor/Pierwszą taką grę radny stworzył przed wyborami w 2014 roku.

W grę zagrał już np: radny Marek Sternalski z PO jak mu poszło ? Zobaczcie Państwo sami.

Michał Boruczkowski radny PiS stworzył grę, w której statek PiS walczy z PO. Tak się to skończyło 🙂

Publiée par Marek Sternalski sur Dimanche 23 septembre 2018

 

 

kontakt