Unikatowe prace, wyjątkowe rękodzieła i nowoczesne obiekty wzornicze to między innymi można kupić na XI Studenckich Targów Sztuki UAP. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, odbędą się w zupełnie nowej formule – online. 

Targi Sztuki to cykliczne wydarzenie, które daje studentom i absolwentom Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu możliwość prezentacji oraz sprzedaży swoich prac. Jest to niepowtarzalna okazja do stania się posiadaczem młodej sztuki, prac unikatowych, wyjątkowych rękodzieł i nowoczesnych obiektów wzorniczych!

Dzięki wsparciu platformy OLX, prace wystawców – studentów i absolwentów będą wystawione na specjalnie przygotowanym profilu – https://studenckietargiuap.olx.pl/

Sprawiając świetny prezent swoim bliskim wspierasz twórczość młodych artystek i artystów oraz akcję na rzecz walki o zdrowie 5-letniego Jonasza, synka naszego wykładowcy, dr Witolda Kanickiego. U Jonasza zdiagnozowano białaczkę limfatyczną i potrzebuje on przeszczepu szpiku. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć Fundację DKMS (która zajmuje się po szukaniem dawców).  Idea wsparcia fundacji DKMS wiąże się z tym, że będzie można zakupić prace wystawców, z których odgórnie wyznaczony procent zostanie przekazany na rzecz fundacji – informują organizatorzy Studenckich Targów Sztuki UAP.

XI Edycja Studenckich Targów Sztuki UAP zaczyna się 14 grudnia i potrwa do 22 grudnia 2020r.