Tania linia lotnicza Ryanair 4 września ogłosiła rozkład lotów na lato 2020. W swoich 6 bazach w Polsce dodatkowo „postawi” 11 samolotów co oznacz więcej lotów do Europy z polskich lotnisk. Z Poznania będę 4 nowe połączenia.

4 nowe trasy z Poznania w letnim rozkładzie są już w sprzedaży. Choć trzeba zauważyć, że są to kierunki, które były już obsługiwane przez Ryanaira. Samoloty ze stolicy Wielkopolski na trasach Budapeszt, Charków, Odessa, Paryż przestają latać z ostatnimi dniami marca 2020 roku, ale w letnim rozkładzie lotów można już je znaleźć.

Nowe loty Ryanair z Poznania na lato 2020: Poznań – Budapeszt (2 razy w tygodniu), Poznań – Charków (2 razy w tygodniu), Poznań – Odessa (2 razy w tygodniu), Poznań – Paryż (2 razy w tygodniu).

Z okazji ogłoszenia letniego rozkładu lotów Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na trasach z/do Polski już od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od września do listopada dostępne są na stronie internetowej Ryanair jedynie do piątku (6 września do północy).