Już po raz ósmy odbędą się w Poznaniu Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA. To największe wydarzenie targowe o tej tematyce w Polsce północnej i zachodniej.

Na targach znajdziemy wszystko to co jest potrzebne do prowadzenia kościoła, od elektroniki po akcesoria budowlane, także odzież liturgiczną. Firmy które wystawiają się na targach zaprezentują m.in.: odzież dla księży (birety, kożuchy, kamizelki), szaty, stroje i przedmioty liturgiczne, pomoce dydaktyczne dla katechetów, dewocjonalia, wydawnictwa religijne, sztukę sakralną (ikony, rzeźby, witraże), komunikanty i hostie, wino mszalne, świece, kadzidła, oprogramowanie do obsługi kancelarii parafialnych i cmentarzy, wyposażenie kościołów oraz biur, kancelarii i archiwów parafialnych, dzwony, zegary, kuranty, nagłośnienie i multimedia dla obiektów sakralnych, instalacje grzewcze dla kościołów, osuszanie budynków oraz szeroką ofertę pielgrzymek do sanktuariów w Polsce i za granicą.

Po raz pierwszy targom SAKRALIA towarzyszyć będzie I Kongres Parafialnych Rad Duszpasterskich. Organizatorem kongresu jest poznańska Kuria Metropolitalna. Targi potrwają do 14 kwietnia, wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

kontakt