2 tys. porcji amfetaminy udało się znaleźli policjantom w samochodzie, którym jechało dwóch mieszkańców gminy Budzyń. Wpadli podczas zwykłej kontroli drogowej bo zaczęli się dziwnie zachowywać. 

Kontrola miała miejsce w nocy w Pile. Stróże prawa zatrzymali peugeota, którym jechało dwóch mężczyzn. W trakcie legitymowania kierowca wraz z pasażerem zaczęli się dość nerwowo zachowywać. To był znak dla policjantów, że coś może być nie tak. Postanowili przeszukać mężczyzn i samochód.

W  trakcie kontroli mundurowi znaleźli przy 23-letnim mieszkańcu gminy Budzyń narkotyki. Substancje psychotropowe ukryte były również w samochodzie. Łącznie policjanci znaleźli blisko 2 tys. porcji amfetaminy. Nielegalne substancje zostały zabezpieczone przez stróżów prawa, a kierowca wraz z pasażerem zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Zatrzymani mężczyźni mają 23 i 25 lat są  mieszkańcami gminy Budzyń. 23-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 10 lat.

 

kontakt