Policja udostępniła film z pościgu po ulicach Poznania za kierowcą, który po pijanemu i na dopalaczach uciekał przed policyjnym radiowozem.

Do tych ze scen jak z filmu, doszło w sobotę. 29-letni mężczyzna nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Na filmie opublikowanym dziś przez wielkopolską policję widać, że kierowca jechał przez centrum miasta prawie 120 km.

 

Tak wyglądał sobotni pościg po centrum Poznania za pijanym szaleńcem. Był też pod wpływem środków odurzających. W bezpiecznym miejscu policjanci siłowo zatrzymali auto. Podczas obezwładniania kierowcy zranił on jednego z funkcjonariuszy OPP w Poznaniu, odgryzając mu półtoracentymetrovwy fragment palca. Sprawca dziś usłyszy zarzuty. Złożymy także wniosek o jego tymczasowe aresztowanie.

Publiée par Wielkopolska Policja sur Dimanche 16 février 2020

 

29-latek był tak agresywny, że podczas szarpaniny odgryzł funkcjonariuszowi fragment palca. “Rajdowiec” trafił na oddział toksykologiczny. Miał blisko promil alkoholu we krwi i wszystko wskazuje na to, że był pod wpływem dopalaczy. Lekarze wydali zgodę na jego przesłuchanie przez policje.