Dobre wieści dla miłośników naturalnej pielęgnacji – Ekocuda online powracają w kolejnej odsłonie! Już w weekend 5-6 września, instagramowy profil marki zapełni się najlepszymi naturalnymi kosmetykami w wyjątkowych ofertach. 

Ekocuda online

Czy można przenieść atmosferę, która towarzyszy targom stacjonarnym do przestrzeni online? Okazuje się, że tak! Ekocuda udowadniają to już od dwóch edycji online, które są odpowiedzią na panującą sytuację. Wrześniowa edycja to już 3. odsłona targów, które do tej pory przyciągnęły dziesiątki tysięcy fanów naturalnych kosmetyków.

Targi online to doskonały sposób na to, by połączyć społeczność zbudowaną wokół Ekocudów niezależnie od lokalizacji. Dzięki internetowi wystawcy i kupujący z całej Polski mogą spotkać się w jednym miejscu – na naszym Instagramie, gdzie dzielą się wiedzą, poradami, spostrzeżeniami oraz opiniami na temat produktów. – mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów Ekocuda i właścicielka marki. Dodaje: Z każdą kolejną odsłoną wydarzenia online, notujemy więcej uczestników, co pokazuje nam, że pomysł organizacji targów w tej formie był trafiony.

Przygotowania do jesieni czas zacząć?

Zbliżające się targi to okazja, by zadbać o ciało po lecie i przygotować je na jesień i zimę. Każda pora roku to bowiem inne wymagania i zabiegi pielęgnacyjne, którym należy poddać nasze ciało. Warto więc wyposażyć się w kosmetyki, które nawilżą naszą skórę po letnim opalaniu, a także takie, które zadbają o jej komfort podczas jesiennej pogody.

We wrześniowej edycji udział weźmie niemal 100 marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych, które przedstawią swoje produkty. Każda z firm przygotowała z tej okazji wyjątkowe atrakcje​ i promocje. Gdzie szukać informacji o tym, jakie marki pojawią się w najbliższej edycji? Wszystkiego dowiedzieć się można na profilach Ekocudów na Instagramie oraz Facebooku, a także na profilach wystawców.

By wziąć udział w Ekocudach online, wystarczy wejść na Instagram Ekocudów. Tam znajdują się wszystkie informacje o wystawcach i ich ofertach, a także live’y z ekspertami Ekocudnego Tygodnia.