Poznański wątek w sprawie tragicznego wypadku na Słowacji. Jeden z samochodów, które brały udział w szaleńczym rajdzie, był zarejestrowany w Poznaniu.

Do zdarzenia doszło w rejonie Dolnego Kubina. Na opublikowanym przez słowacką policję filmie widać, że trzy luksusowe pojazdy z dużą prędkością poruszają się lewym pasem. W pewnym momencie dochodzi do czołowego zderzenie porsche i jadącej z przeciwnego kierunku skody. W zderzeniu zginął kierowca skody, a jego ciężko ranni żona i syn trafili do szpitala.

Havária na videu

AUTENTICKÉ VIDEO: PRETEKALI SA A ZABILI NEVINNÉHO OTCA RODINYVideo nie je vhodné pre citlivé povahy.Dnes na obed sa v okrese Dolný Kubín pretekali Poliaci na luxusných vozidlách Porsche, Ferrari a Mercedes. Vo vysokej rýchlosti a cez plnú čiaru nezvládli predbiehací manéver. Vodič Mercedesu sa stihol zaradiť, vodič Ferrari pribrzdil, na čo do neho vzápätí narazil vodič Porsche, ktorý sa čelne zrazil so slovenským vodičom Škody Fabie. Otec, ktorý cestoval so svojou rodinou, zahynul. Polícia bude postupovať nekompromisne. Zatiaľ bol spracovaný návrh na väzbu pre vodiča Porsche. Prípad je čerstvý, pracujeme na ňom a budeme vás neskôr informovať o podrobnostiach.

Publiée par Polícia Slovenskej republiky sur Dimanche 30 septembre 2018

 

Słowacka policja zatrzymała już kierowców luksusowych aut. Ich tożsamość pozostaje nieznana, ale według lokalnych mediów za kierownicą ferrari z poznańskimi numerami rejestracyjnymi siedział 27-latek.

Funkcjonariusze poszukują świadków zdarzenia i nagrań wcześniejszych “wyczynów” kierowców z Polski. Lokalna policja zapowiada, że podejdzie do sprawy “bezkompromisowo”.

 

kontakt