Zatruwał otoczenie wypalając otuliny kabli – zarejestrowała go fotopułapka Straży Miejskiej. Mężczyzna dostał za to mandat wysokości tysiąca złotych. Strażnicy fotopułapkami polują na śmieciarzy i trucicieli.

Tym razem strażnicy zainteresowali się miejscem nad Wartą, w którym często palono ognisko. Pozbywając się plastikowej otuliny zbieracz kilkakrotnie podnosi wartość sprzedawanego metalu. Sposób szybki, ale bardzo niekorzystnie wpływający na środowisko. Wraz z dymem do atmosfery emitowane są silnie trujące związki chemiczne, a odpady pozostawione w miejscu ogniska zanieczyszczają glebę i rzekę – informują strażnicy

 

Fotopułapka akcji

Nagranie zarejestrowane przez fotopułapkę pozwoliło ujawnić mężczyznę, który na łonie natury wypalał otuliny kabli. Otrzymał mandat w wysokości 1000 zł – za zaśmiecanie i spalanie odpadów – przyjął po tym jak obejrzał film z fotopułapki. Strażnicy Eko Patrolu, stosując fotopułapki skutecznie „ścigają” nie tylko sprawców dzikich wysypisk odpadów, ale również osoby zatruwające atmosferę. Tym razem strażnicy zainteresowali się miejscem nad Wartą, w którym często palono ognisko. Pozbywając się plastikowej otuliny zbieracz kilkakrotnie podnosi wartość sprzedawanego metalu. Sposób szybki, ale bardzo niekorzystnie wpływający na środowisko. Wraz z dymem do atmosfery emitowane są silnie trujące związki chemiczne, a odpady pozostawione w miejscu ogniska zanieczyszczają glebę i rzekę.

Publiée par Straż Miejska Miasta Poznania sur Jeudi 22 novembre 2018

 

Nagrany mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 1000 zł – za zaśmiecanie i spalanie odpadów – przyjął po tym jak obejrzał film z fotopułapki.

kontakt