Kilka miesięcy temu zbiegło się w czasie odejście dwóch istotnych urzędników z Poznańskich Inwestycji Miejskich. Gerard Masłowski postanowił zmienić firmę a Grzegorz Bubula zrezygnował z powodów rodzinnych. Po negocjacjach z PIM dziś okazuje się, że wraca do doradzania przy dużych inwestycjach. Bubula jest bardzo ceniony w poznańskim środowisku budowlanym.

Gdy Grzegorz Bubula odchodził z PIM wielu poznańskich urzędników mówiło, że zdecydowała o tym jego sytuacja rodzinna i fakt, że musiał poświęcić rodzinie zdecydowanie więcej czasu. Po kilku miesiącach sytuacja się jednak unormowała i Bubula wraca do pracy z PIM jako doradca przy kluczowych budowach. To ważne, jak mówią urzędnicy, bo to bardzo doświadczony fachowiec, który wcześniej nadzorował wiele istotnych budów w Zarządzie Dróg Miejskich.

O powrocie Grzegorza Bubuli do współpracy z Poznańskimi Inwestycjami Miejskimi poinformował dziś wiceprezes PIM – Marcin Gołek.

Cieszę się, że podpisaliśmy umowę z Grzegorzem Bubulą na wsparcie i doradztwo w procesie inwestycyjnym. Uważam, że jest ważne, aby w Poznańskie Inwestycje Miejskie pozostał „duch” Grzegorza – jego wiedza merytoryczna i „historyczna” o wielu zadaniach, które prowadzimy – napisał wiceprezes PIM

PIM prowadzi obecnie wiele kluczowych dla miasta inwestycji w tym budowę trasy tramwajowej, wiaduktu i drogi na Naramowice. PIM odpowiada też min. za przebudowę Ronda Rataje czy Przebudowę trasy tramwajowej: Kórnicka – os. Lecha – rondo Żegrze.