Z pierwszą drużyną żegnają się trenerzy Janusz Góra oraz Andrzej Kasprzak, zmieniają się też zadania dla Dariusza Dudki. Zwolnienia trenera od przygotowania motorycznego Andrzeja Kasprzaka, domagali się kibice.  

Z Bułgarską żegna się Janusz Góra, który najpierw pełnił rolę asystenta Dariusza Żurawia, a ostatnio – Macieja Skorży. 58-letni szkoleniowiec pracował w stolicy Wielkopolski rok, od lata ubiegłego roku.

Natomiast Andrzej Kasprzak – z małymi przerwami – związany był z Kolejorzem od lata 2009 roku. Odpowiadał on za przygotowanie motoryczne zawodników.

Z pierwszą drużyną Lecha, żegna się też dotychczasowy asystent I trenera – Dariusz Dudka. Były reprezentant Polski odpowiadać będzie teraz w Kolejorzu za indywidualną pracę z piłkarzami, którzy wchodzą do pierwszej drużyny z klubowej Akademii.

Trener Skorża po przejęciu zespołu w kwietniu zadeklarował, że do końca rozgrywek będzie pracował z obecnym sztabem szkoleniowym, któremu będzie się przyglądał i po sezonie przedstawi wnioski. Teraz przyszła na nie pora – wiadomo, że do poznańskiego klubu dołączy nowy asystent oraz nowy trener przygotowania motorycznego – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Kolejorza