Wybili szybę kratką ściekową, wbiegli do sklepu i ukradli dwa rowery warte blisko 35 tysięcy złotych. Cała kradzież trwałą 16 sekund i wiele wskazuje na to, że złodzieje wiedzieli co konkretnie chcą ukraść. 

Właściciel sklepu na swojej stronie na facebooku tak opisują całą sytuację :

– dzisiaj w nocy doszło do włamania – z naszego sklepu Vèlo7_pl skradziono dwa rowery. Włamywacze wybili szybę żeliwną kratką ściekową i widać na kamerach, że wiedzieli doskonale po co przyszli. Wszelkie osoby które mogą mieć jakieś informacje lub jakieś poszlaki prosimy o kontakt. Prosimy również o udostępnianie posta. Rowery są dosyć charakterystyczne może uda się je zlokalizować. Skradzione rowery to:

https://velo7.pl/szosowe/214-trek-madone-9.html
https://velo7.pl/szosowe/50-cipollini-bond.html

Dzisiaj w nocy doszło do włamania – z naszego sklepu Vèlo7_pl skradziono dwa rowery. Włamywacze wybili szybę żeliwną kratką ściekową i widać na kamerach ze wiedzieli doskonale po co przyszli. Wszelkie osoby które mogą mieć jakieś informacje lub jakieś poszlaki prosimy o kontakt. Prosimy również o udostępnianie posta. Rowery są dosyć charakterystyczne może uda się je zlokalizować. Skradzione rowery to: 1. https://velo7.pl/szosowe/214-trek-madone-9.html2. https://velo7.pl/szosowe/50-cipollini-bond.html

Publiée par Vèlo7_pl sur Dimanche 14 octobre 2018

 

Obecnie trwa liczenie strat. Według prowadzących interes, obydwa skradzione rowery warte są łącznie 35 tysięcy złotych. Śledztwo w sprawie kradzieży prowadzi poznańska policja.

 

kontakt